CS, Civil Engineering Forums

بزرگترین و قوی ترین وب سایت تخصصی عمران ، سیویل استارز

هشدار با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.
باسلام ، به وبسایت سیویل استارز خوش آمدید ، برای نمایش هرچه بهتر این سایت از مرورگری استاندارد استفاده کنید .
دریافت

مهمان گرامی ، برای استفاده از امکانات سایت اقدام به عضویت کرده و یا وارد سایت شوید.

اطلاعیه سایت

• رنگ بندی
    تبلیغاتی بانرخ مناسب [برای سفارش کلیک کنید]
    تبلیغات متنی [سفارش]
    فرادرس
    رنگ قالب

مقاله ISIبرای گرفتن مدرک دکتری
    زمان کنونی: ۷-۳-۱۳۹۶, ۰۶:۲۰ عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    نویسنده: 8713593
    آخرین ارسال: mortezafox
    پاسخ: 4
    بازدید: 7340

امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    پروفایل شما آفلاین

8713593 ****
    اعتبار: 0
    پروفایل کاربر ارسال پیام
    سپاس ها 2
    سپاس شده 6 بار در 2 ارسال
    ارسال: #1
    با سلام خدمت دوستان؛امروز شنیدم وزارت علوم قانونی گذاشته که هر دانشجو باید حداقل 3 مقاله ISIمنتشر کنه تا بتونه از رساله دکتری دفاع کنه.می خواستم ببینم کسی اطلاع دقیقی از صحت و سقم این مسئله داره؟
    اصلا نوشتن مقاله ISI چقدر سخته؟من تا حالا هیچ مقاله ای ندادم و هیچ اطلاعی از روندش ندارم.
    یه سوال دیگه هم دارم:میدونم که دوره دکتری هیج کاربرد عملی نداره من هم علاقه چندانی به کارهای علمی و پژوهشی صرف ندارم ولی وقتی با خودم بررسی کردم دیدم اگه در طول دوره دکتری حالا هر دانشگاهی(به طور خاص پژوهشکده شاخص پژوه دانشگاه اصفهان)حداقل 40درصد زمان آزاد برای کارکردن برام باقی بمونه ارزش داره که واردش بشم در غیر اینصورت نه.حالا سوالم از کسانیکه اطلاع دارند اینه که چنین چیزی ممکنه(از بین دانشگاههای اصفهان و به طور خاص پژوهشکده شاخص پژوه دانشگاه اصفهان)که مدرکم را بگیرم و در حین تحصیل حداقل 40 درصد وقت آزاد داشته باشم؟لازم به ذکره که من دانشجوی ارشد سازه دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و در طول 2ترم اول که هر24 واحد درس تئوری را پاس کردم بین 10 تا 20 درصد وقت آزاد داشتم.
    ۵-۲۱-۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ عصر
    جستجو
    نقل قول
     سپاس شده توسط: idohfowis ، egimowaxopu ، enuoosgabijap ، Julianawn
    پروفایل شما آفلاین

admin *******
    اعتبار: 11
    پروفایل کاربر ارسال پیام
    سپاس ها 1640
    سپاس شده 5038 بار در 1669 ارسال
    ارسال: #2
    RE: مقاله ISIبرای گرفتن مدرک دکتری
    طبق ماده 8 مهمان ها و اعضایی که حساب خود را فعال نکرده اند قادر به مشاهده لینک نیستند .لطفا برای ثبت نام اینجاکلیک کنید
    چاپ حداقل یک مقاله در شیوه آموزشی-پژوهشی و 2 مقاله در شیوه پژوهشی در مجلات علمی و پژوهشی دارایه نمایه بین الملل ( ISI ) الزامی می باشد

البته ممکن است هر دانشگاه یا گروه آموزشی و در برخی موارد استاد راهنما کفایت کار انجام شده را به بیش از موارد بالا هم محدود کند
    نگارش ISI نیاز به مطالعات جامع و ارائه یک موضوع علمی و پژوهشی نوین دارد ب
    توصیه من به شما دوست عزیز آغاز نگارش مقالات ابتدا مقالات فرسی برای کنفرانس های ملی بعد انگلیسی برای کنفرانس های بین المللی و سپس کسب پختگی لازم برای نگارش مقاله ISI است.
    اصولا خالی بودن وقت به میزان علاقه شما برای انجام کارهای پژوهشی و علمی دارد به نظر بنده فرصت را غنیمت دانسته و این درصدی را که فرمودید صرف پژوهش کنید که زیرا دستاوردهای این دوره است که پلی میشود جهت کسب کرسی های دانشگاهی و ارگانی مختلف .
    امضاي admin :

برای تشکر لطفا فقط از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید
    لطفا سوالات خود را در انجمن مطرح فرمایید تا دوستان بتوانند از آن استفاده کنند.

۵-۲۱-۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ عصر
    وبگاه
    جستجو
    نقل قول
     سپاس شده توسط: hfarahani48 ، ezozinesu ، Julianawn
    پروفایل شما آفلاین

8713593 ****
    پروفایل کاربر ارسال پیام
    سپاس ها 2
    سپاس شده 6 بار در 2 ارسال
    ارسال: #3
    با سلام به نظر شما برای شروع چه مجله یا کنفرانسی را از بین مجلات داخلی انتخاب کنم.ضمن اینکه من تقریبا هیچ اطلاعی از نوشتن مقاله ندارم و اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم.اگه بتونید اطلاعاتی بهم بدید یا لا اقل سایتی،کتابی یا موردی که در این زمینه مفید باشه بهم معرفی کنید ممنون میشم.
    در مورد اون زمان خالی هم باید بگم هدف من از درس خوندن بازار کار و تا حدی هم پرستیژ اجتماعی است و چون تا حالا که بیش از24 سالمه هنوز نتونستم هیچ کار اقتصادی بکنم دیگه حتما می خوام به کارم استارت بزنم نه اینکه تازه 4سال دیگه به طور محض درگیر علم و درس باشم،که اگه قراره اینجور باشه دیگه همینجا به درس خوندنم خاتمه میدم.
    باتشکر
    ۵-۳۱-۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ عصر
    جستجو
    نقل قول
     سپاس شده توسط: urjifatuwkebu ، Charlesor
    پروفایل شما آفلاین

mortezafox **
    پروفایل کاربر ارسال پیام
    سپاس ها 0
    سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
    ارسال: #4
    RE: مقاله ISIبرای گرفتن مدرک دکتری
    سلام چهار تا مقاله دارم میتونم بهتون کمک کنم
    تلگرام dahyuka@
    ۱۰-۱۷-۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ عصر
    جستجو
    نقل قول
     سپاس شده توسط: oelocosavic
    پاسخ جدید 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      تغییر گرایش در دکتری 8713593 1 1,603 ۱۰-۲۹-۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: hfarahani48
      مشخصات کلی، برنامه و سرفصل دوره دکتری عمران dena1 1 2,428 ۴-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ صبح
    آخرین ارسال: admin
      منابع آزمون دکتری دانشگاه آزاد zomorrod 1 6,154 ۱۰-۲۶-۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: o0sunset

پرش به انجمن: